ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Starostwa Powiatowego w Iławie
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Obwieszczenie Starosty Powiatu Iławskiego o wszczęciu postępowania w sprawie o wydanie spółce PGB Energetyka 6 sp. z o.o. w Warszawie pozwolenia zintegrowanego na prowadzenie 1) instalacji dla odpadów innych niż niebezpieczne z wyłączeniem działań realizowanych podczas oczyszczania ścieków komunalnych - do odzysku lub unieszkodliwiania z wykorzystaniem fermentacji beztlenowej o zdolności przetwarzania nie mniejszej niż 100 ton na dobę oraz 2) instalacji do unieszkodliwiania lub odzysku padłych lub ubitych zwierząt lub produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego o zdolności produkcyjnej ponad 10 ton na dobę – elektrociepłowni na biogaz rolniczy zlokalizowanej w miejscowości Falknowo 12A, gmina Susz, powiat iławski, województwo warmińsko-mazurskie.

Informacja ogłoszona dnia 2024-05-29 16:38:46 przez Kamila Jacyszyn, informacja należąca do archiwum

Akapit nr 1 - brak tytułu

Iława, 29 maja 2024 r.
 
OŚR.6222.8.1.2023
 
 
OBWIESZCZENIE
 
Na podstawie art. 33 ust. 1 pkt 2, pkt 3, pkt 4, pkt 5, pkt 6, pkt 7 i pkt 8 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz
o ocenach oddziaływania na środowisko (j.t. Dz. U. z 2023 r. poz. 1094 ze zm.) w związku z art. 218 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (j.t. Dz. U. z 2024 r. poz. 54)
 
STAROSTA POWIATU IŁAWSKIEGO
 
podaje do publicznej wiadomości informację o wszczęciu postępowania w sprawie wydania spółce PGB Energetyka 6 sp. z o.o. w Warszawie pozwolenia zintegrowanego na prowadzenie 1) instalacji dla odpadów innych niż niebezpieczne z wyłączeniem działań realizowanych podczas oczyszczania ścieków komunalnych - do odzysku lub unieszkodliwiania z wykorzystaniem fermentacji beztlenowej o zdolności przetwarzania nie mniejszej niż 100 ton na dobę oraz 2) instalacji do unieszkodliwiania lub odzysku padłych lub ubitych zwierząt lub produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego o zdolności produkcyjnej ponad 10 ton na dobę – elektrociepłowni na biogaz rolniczy zlokalizowanej w miejscowości Falknowo 12A, gmina Susz, powiat iławski, województwo warmińsko-mazurskie.
      
Osoby zainteresowane mogą zapoznać się z dokumentacją sprawy w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Iławie przy ul. gen. Wł. Andersa 2a, pokój nr 313, w godzinach 715-1515.
 
Ewentualne uwagi i wnioski można składać w Punkcie Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Iławie lub przesłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Iławie, ul. gen. Wł. Andersa 2a, 14-200 Iława.
 
Uwagi i wnioski mogą być wnoszone w formie pisemnej, ustnie do protokołu oraz za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
 
Termin wnoszenia uwag i wniosków wynosi 30 dni licząc od dnia ukazania się niniejszego ogłoszenia.
 
Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków oraz wydania przedmiotowego pozwolenia jest Starosta Powiatu Iławskiego.
 
Organami właściwymi do wydania opinii i dokonania uzgodnień są: Burmistrz Susza, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Iławie oraz Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska w Olsztynie.
 
Jednocześnie informuje się, że podstawowe dane o przedmiotowym wniosku zostały umieszczone pod pozycją 300/2023 w publicznie dostępnym wykazie danych o środowisku i jego ochronie dostępnym na stronie www.ekoportal.gov.pl
Pobierz dane XML Obwieszczenie Starosty Powiatu Iławskiego o wszczęciu postępowania w sprawie o wydanie spółce PGB Energetyka 6 sp. z o.o. w Warszawie pozwolenia zintegrowanego na prowadzenie 1) instalacji dla odpadów innych niż niebezpieczne z wyłączeniem działań realizowanych podczas oczyszczania ścieków komunalnych - do odzysku lub unieszkodliwiania z wykorzystaniem fermentacji beztlenowej o zdolności przetwarzania nie mniejszej niż 100 ton na dobę oraz 2) instalacji do unieszkodliwiania lub odzysku padłych lub ubitych zwierząt lub produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego o zdolności produkcyjnej ponad 10 ton na dobę – elektrociepłowni na biogaz rolniczy zlokalizowanej w miejscowości Falknowo 12A, gmina Susz, powiat iławski, województwo warmińsko-mazurskie. Drukuj informację Obwieszczenie Starosty Powiatu Iławskiego o wszczęciu postępowania w sprawie o wydanie spółce PGB Energetyka 6 sp. z o.o. w Warszawie pozwolenia zintegrowanego na prowadzenie 1) instalacji dla odpadów innych niż niebezpieczne z wyłączeniem działań realizowanych podczas oczyszczania ścieków komunalnych - do odzysku lub unieszkodliwiania z wykorzystaniem fermentacji beztlenowej o zdolności przetwarzania nie mniejszej niż 100 ton na dobę oraz 2) instalacji do unieszkodliwiania lub odzysku padłych lub ubitych zwierząt lub produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego o zdolności produkcyjnej ponad 10 ton na dobę – elektrociepłowni na biogaz rolniczy zlokalizowanej w miejscowości Falknowo 12A, gmina Susz, powiat iławski, województwo warmińsko-mazurskie.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Starostwo Powiatowe w Iławie
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2024-05-29
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Kamilla Jacyszyn-Łachańska
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2024-05-29 16:38:42
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Kamila Jacyszyn
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2024-05-29 16:38:46
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Kamila Jacyszyn
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2024-05-29 16:38:46
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
76 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony